About Us

Personal

Sortera: Visa alla | Styrelse i Lärocentrum i Skara ekonomisk förening | Metis åk F-6 | Metis åk 7-9 | Athena | Servicepersonal | Fritids | Elevhälsa

Catharina Skoog

Rektor

catharina.skoog@friskolanmetis.se
0708-488 965

Eva-Karin Polzer

bitr.rektor
mentor åk 3
eva-karin.polzer@friskolanmetis.se

Ida-Maria Persson

mentor förskoleklassen
ida-maria.persson@friskolanmetis.se

Linda Järpemark

mentor åk 1
linda.järpemark@friskolanmetis.se

Martina Lindberg

Fritidsansvarig, mentor åk 2
martina.lindberg@friskolanmetis.se

Matilda Olsson

Christina Drebin

Cassandra Kristensson

Carola Brolin

idrottslärare, fritids
carola.brolin@friskolanmetis.se

Karin van Stam Helle

undervisar i åk 7-9
karin.helle@friskolanmetis.se

Erika Landahl

bild och slöjd, klassansvarig åk 9
erika.landahl@friskolanmetis.se

Johannes Hammar

klassansvarig åk 9
johannes.hammar@friskolanmetis.se

Maria Andersson

resurspersonal,fritidspersonal
maria.andersson@friskolanmetis.se

Emelie Rosengren

resurspersonal, fritids
emelie.rosengren@friskolanmetis.se

Katarina Silvander

resurspersonal
fritids
katarina.silvander@friskolanmetis.se

Therese Kuylenstierna

Ulrika Norberg

Shpresa Sadiku

resurspersonal, fritids
shpresa.sadiku@friskolanmetis.se